Siemanko!
Witam Was bardzo serdecznie na moim blogu. Tutaj będę umieszczał jakieś ciekawostki i inne mało potrzebne do życia bzdety. Ale żeby przeczytać post w całości, kliknij "Czytaj Więcej".

Zapraszam!

Dlaczego postanowiłeś założyć blog?
Jest wiele spraw, które można opisać, właśnie opisać, które nie będą miały swojej magi w obrazie widzianym. Będę wrzucał tutaj zdjęcia różnych gier, ciekawe artykuły pisane przeze mnie, czy jakieś recenzje.

Jak często można spodziewać się materiałów?
W danej chwili nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie, co jaki czas będę wstawiał tutaj posty. Najlepszym sposobem jest za subskrybowanie tego bloga, dzięki czemu na Wasz email, bądź w oknie Blogger`a będą widoczne wszystkie aktualności na moim blogu.

Co tak dokładnie można znaleźć tutaj?
Mam pomysł, aby tutaj na blogu nie pisać tylko o grach, gdyż od tego mam konto na YouTube. Myślę, ze tutaj będą rzeczy związane bardziej z moją osobą. Czyli recenzja ostatnio przeczytanej książki, obejrzanego filmu, a nawet może czasem i recenzja jakiejś gry się trafi. Nie oznacza to, że tutaj nie będzie niczego o grach wideo.

Gdzie prócz YouTube i tego bloga można się z Tobą skontaktować?
Obecnie pracuje nad wieloma stronami portali społecznościowych, niżej podam obecne już konta i krótki opis co można tam zrobić. Więc zacznijmy:
YouTube - moje najnowsze filmy z gier wideo. Let`s playe i pojedyncze ciekawe materiały
FaceBook - tutaj będę pisał i umieszczał linki do najnowszych filmów. Macie możliwość komentowania i  udzielania mi rad dotyczących mojej działalności.
Ask.FM - tutaj możecie zadawać krótkie pytania, na które będę starał się odpowiadać jak najbardziej poważnie.

Jak na razie to tyle. Prace nad blogiem trwaja i trwać jeszcze długo będą.
Pozdrawiam, KingWorgreg